Niepubliczna Placówka
Doskonalenia Nauczycieli

Kursy i szkolenia

Poznaj nas!

Placówka Doskonalenia Nauczycieli powstała, aby skoordynować oczekiwania i potrzeby środowiska z możliwościami ich realizowania przy wykorzystaniu potencjału akademickiego Wyższej Szkoły Gospodarki. Środowisko oświatowe jest nam szczególnie bliskie, ponieważ od lat współpracujemy ze szkołami oraz instytucjami oświatowymi. Wspólnie zrealizowaliśmy wiele ciekawych projektów, nadaliśmy konkretny wymiar śmiałym ideom i odważnym pomysłom.

Działamy od 2011 roku, a naszą najmocniejszą stroną jest kadra. Zespół złożony ze specjalistów z różnych dziedzin i dyscyplin naukowych, dysponujących wieloletnim trenerskim doświadczeniem jest w stanie odpowiedzieć nawet na niestandardowe potrzeby szkoleniowe.

Nasze szkolenia, kursy i warsztaty zawsze szyte są na miarę - oczekiwań i potrzeb naszych Klientów. Posiadamy wpis do ewidencji placówek oświatowych Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko - Pomorskiego a nadzór merytoryczny nad naszą placówką sprawuje Kujawsko - Pomorski Kurator Oświaty. Zapraszamy do skorzystania z naszych propozycji.

Pobierz folder Niepublicznej Placówki Doskonalenia Nauczycieli 

Przestrzeń do zajęć.

Na szkolenia, kursy, warsztaty i studia podyplomowe zapraszamy do znakomicie wyposażonych sal wykładowych, pracowni i laboratoriów znajdujących się na terenie położonego w samym centrum Bydgoszczy, kampusu Wyższej Szkoły Gospodarki. Do dyspozycji Uczestników spotkań, oddajemy nie tylko profesjonalną infrastrukturę dydaktyczną, bibliotekę i czytelnię internetową, gdzie udostępniono profesjonalny program prawniczy LEX DELTA oraz zasoby w ramach: ACADEMICA i e-Publikacje Nauki Polskiej, ale także parking, mensę akademicką i pokoje gościnne.

Doceniamy innowacyjne metody i nowe technologie.

Zapraszamy do skorzystania z unikatowej Pracowni Neuropsychologii i Użyteczności. Dysponujemy wykwalifikowanym i doświadczonym zespołem trenerskim, proponujemy przydatne we współczesnej edukacji, badania i szkolenia np. sterowanie urządzeniami przy pomocy ruchów oczu, fal EEG-urządzenia dla osób niepełnosprawnych, gry interaktywne, zarządzanie informacją, sprawdzanie komunikatywności oznakowania i dostępności wizualnej. Podczas zajęć, wykorzystujemy także pracownie komputerowe wyposażone w specjalistyczne oprogramowanie, symulator jazdy, laboratoria językowe i „fokusownię”, gdzie realizujemy m.in. część zajęć z psychologii.

Wszystkim szkoleniom staramy się nadawać praktyczny charakter.

Wyższa Szkoła Gospodarki była pierwszą uczelnią w Bydgoszczy, która dzięki dofinansowaniu z Europejskiego Funduszu Społecznego, utworzyła w 2012 r. Przedszkole Akademickie i zaoferowała w pełni bezpłatną opiekę nad dziećmi. Dzisiaj - dzięki innowacyjnemu programowi – pełni także funkcję żywego laboratorium - miejsca praktyk, gdzie można osobiście przekonać się o skuteczności wdrażanych teorii. W 2015 roku, do przedszkola, dołączył Żłobek. Oferujemy także usługi w ramach Niepublicznej Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej - Instytutu Wspierania Rozwoju DzieckaSzczególne miejsce na terenie kampusu zajmuje Akademicka Przestrzeń Kulturalna, żywa i dynamiczna, stale się rozwijająca, inspirująca i kreatywna sprzyja realizowaniu nawet niekonwencjonalnych pomysłów szkoleniowych.

Aktualności

27 marca 2024Święta Wielkanocne

Szanowni Państwo,

 

z okazji zbliżających się Świąt Wielkiej Nocy pragniemy złożyć Państwu najserdeczniejsze życzenia!

Niech ten świąteczny czas będzie dla Państwem chwilą dla zadumy i refleksji

szczegóły
19 marca 2024REKRUTACJA DO PRZEDSZKOLA 2024/2025

Rodzice mają prawo wyboru zajęć dodatkowych płatnych 60 zł miesięcznie (4 zajęcia po 30 min).

 

Zajęcia dodatkowe do wyboru:

- programowanie / robotyka lego

- taekwondo

- taniec

- zajęcia plastyczne

- język angielski

- zajęcia sensoryczne

- tenis

- piłka nożna

- zajęcia sportowe

- zajęcia umuzykalniające wg koncepcji E.E.Gordona

 

Zajęcia będą organizowane po uzbieraniu grupy min. 10 osób. Istnieje możliwość zorganizowania innych zajęć – w zależności od potrzeb. Większość zajęcia dodatkowych odbywać się będzie po godzinie 13:30

 

OPŁATY WAKACYJNE (lipiec i sierpień) - przedszkole funkcjonuje cały rok kalendarzowy.

 

Więcej informacji na stronie www.przedszkole.byd.p

szczegóły
18 grudnia 2023Wesołych Świąt Bożego Narodzenia!

Niech ten świąteczny czas będzie przepełniony miłością i radością!

szczegóły